O Nas

Dwóch braci zafascynowani kuchnią streedfoodową, postanowili otworzyć restaurację w 2017 r. Mieliśmy misję: stworzyć w samym sercu Cieszyna miejsce, gdzie wszyscy, od rodzin, przez imprezowiczów i wszystkich pozostałych głodomorów, mogliby razem zjeść dobre jedzenie i zrelaksować się w przytulnym lokalu. Zainspirowani historią naszego otoczenia, stworzyliśmy restaurację w ciekawym klimacie.

Przy pierwszej wizycie (i zaufaj nam, będzie jeszcze wiele!), Odkryjesz nie tylko najlepsze burgery, z najlepszymi składnikami, doskonałe, grillowane do perfekcji, a również inne pyszności. Nie chwalimy się, ale okazuje się, że jesteśmy jedyną taką restauracją w Cieszynie, która przygotowuje burgery na naszym własnym grillu, a gdy skosztujesz ich wyjątkowego smaku będziesz czuł sie rozpieszczony.

Nasze dania z menu dla smakoszy mogą być połączone z pysznymi napojami, aby ugasić pragnienie, a dla osób pełnoletnich oferujemy ciekawe piwa z lokalnego Browaru Zamkowego w Cieszynie, oraz wina i Irlandzką whisky.

Dzięki Wi-Fi na miejscu i przeszklonej witrynie na same centrum – Rynek, Burger Brothers jest idealnym miejscem na posiłek z przyjaciółmi i rodziną, lunche biznesowe i doskonały sposób na rozpoczęcie dnia w Cieszynie.

Sprawdź nasze menu i przekonaj się ile w nim pysznych posiłków, napojów.Cieszyn to jedno z najstarszych miast Polski. Posiada bardzo długą i ciekawą historię. Miasto praktycznie nie ucierpiało podczas II wojny światowej dzięki czemu zachowała się ogromna ilość zabytkowych budynków. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.Lokalne produkty


Codziennie wypiekane bułki

Ground beef on the table with other ingredients for recipe.

Świeżo mielona wołowina
od lokalnego dostawcy


Zaczynamy od całej naturalnej, wolnej od hormonów i antybiotyków wołowiny premium. Codziennie mielimy naszą wołowinę na świeżo, przyprawiamy sekretną mieszanką przypraw, dodajemy pyszne składniki i lokalne produkty (w sezonie) i układamy na świeżo upieczonych bułeczkach dostarczanych codziennie z piekarni Somerlik.

E-mail : info@burger-brothers.pl

Copyrights © 2018 by Burger Brothers